Akademia Sztuki Posadzkarskiej rozpoczyna swoją działalność

Podziel się:
Nowoczesne centrum szkoleniowe ASP to odpowiedź na potrzeby branży posadzkarskiej dotyczące rozwoju zawodowego. W założeniu ma być miejscem łączącym wiedzę profesjonalistów i chęć do nauki ludzi młodych. Ma to być również centrum, które doskonali umiejętności wykwalifikowanych już pracowników, pomagając im przyswoić nowości technologiczne oraz branżowe innowacje.

Na fotografii od lewej strony znajdują się: Tadeusz Wawrowski, Prezes Uzin Polska, Grzegorz Popik, Prezes Zarządu oraz Edyta Rząsa specjalista ds.marketingu i szkoleń fot. Łukasz AugustyńskiNa fotografii od lewej strony znajdują się: Tadeusz Wawrowski, Prezes Uzin Polska, Grzegorz Popik, Prezes Zarządu oraz Edyta Rząsa specjalista ds.marketingu i szkoleń fot. Łukasz Augustyński
Pracodawcy z branży posadzkarskiej nie muszą brać już na swoje barki ciężaru doszkalania pracowników – specjaliści Akademii wyręczą ich w tym zadaniu. Celem akademii jest podnoszenie jakości pracy profesjonalistów posadzkarskich, wpieranie ich rozwoju i upowszechnianie osiągnięć technologicznych. Akademia chce pokazać młodym ludziom, że zawód posadzkarza jest pożądany na rynkach pracy UE, a firmy w Polsce czekają na wyszkolonych ludzi, którzy zaspokoją zapotrzebowanie na specjalistów. W ASP nacisk kładzie się na profesjonalizm – do ćwiczeń używa się narzędzi i produktów stosowanych w codziennej pracy przez najlepszych fachowców.

Akademia w swojej ofercie proponuje dwa programy szkoleniowe:


- Szlifiernia Posadzkarskich Talentów – cykliczne szkolenia i warsztaty, skierowane do profesjonalistów, wykonawców, producentów okładzin, pracowników firm budowlanych.
- Kuźnia Posadzkarskich Talentów – to program szkoleń, warsztatów i lekcji posadzkarstwa dla ludzi młodych oraz osób, które w przyszłości chcą pracować w branży posadzkarskiej.

Grzegorz Popik, Prezes Zarządu, Edyta Rząsa specjalista ds.marketingu i szkoleń oraz Maciej Załęski, doradca techniczny fot. Łukasz AugustyńskiGrzegorz Popik, Prezes Zarządu, Edyta Rząsa specjalista ds.marketingu i szkoleń oraz Maciej Załęski, doradca techniczny fot. Łukasz Augustyński
Cechą charakterystyczną ASP jest indywidualne podejście do klienta, a co za tym idzie – do słuchaczy i uczestników programów szkoleniowych. Tematyka i charakter szkoleń dopasowane są do potrzeb firm. W celu realizacji założeń wykorzystywane są metody edukacji funkcjonalnej, tj. pokazy, prezentacje, wykłady interaktywne, trening umiejętności, panel dyskusyjny, burza mózgów czy pomoce audiowizualne.

Akademia oferuje trzy typy szkoleń:


Zamknięte – certyfikujące i modułowe, dwu- lub jednodniowe; na zlecenie firmy, która kompleksowo chce przeszkolić zespół pracowników z teorii i praktyki przygotowania podłoża i montażu podłóg. W ramach takiego szkolenia ASP oferuje: badanie potrzeb szkoleniowych, przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia z ustalonego tematu, zaświadczenia lub certyfikaty, materiały szkoleniowe, ubrania ochronne i narzędzia dydaktyczne, catering, przerwy na kawę. Nabór na szkolenia jest ciągły.

Grzegorz Popik, Prezes Zarządu, Edyta Rząsa, specjalista ds.marketingu i szkoleń oraz Maciej Załęski, doradca techniczny fot. Łukasz AugustyńskiGrzegorz Popik, Prezes Zarządu, Edyta Rząsa, specjalista ds.marketingu i szkoleń oraz Maciej Załęski, doradca techniczny fot. Łukasz Augustyński
Otwarte – certyfikujące i modułowe, dwu- lub jednodniowe z otwartym naborem dla indywidualnych uczestników, osób prowadzących mikroprzedsiębiorstwa i ich pracowników, którzy samodzielnie chcą uczestniczyć w szkoleniach i rozwijać swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie przygotowania podłoża i montażu podłóg. Nabór na szkolenia odbywa się dwa razy w roku.

Lekcje posadzkarstwa – kilkugodzinne warsztaty realizowane w ciągu jednego dnia z udziałem doradców technicznych i posadzkarzy profesjonalistów, realizowane w ramach wycieczek zawodoznawczych dla uczniów szkół technicznych. Zajęcia realizowane są dla jednej klasy.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
#wiadomości #szkolenia #chemia #uzin #warsztaty

Więcej tematów: