Nowa treść, nowy design stanowiący konsekwentne wprowadzanie nowej koncepcji wydawnictw drukowanych: elegancka szata graficzna, przejrzysty układ treści, konkretne informacje podane w eleganckiej formie czyli cztery nowe broszury poświęcone naszym systemom powłok do okien i drzwi zewnętrznych.

2. Krajowe gatunki drewna iglastego, takie jak świerk, sosna czy modrzew, są piękne. Wielu ludzi świadomie wybiera drewno z miejscowych lasów. Okna i drzwi z drewna iglastego ze szczególną łatwością integruje się z sąsiadującymi elementami drewnianymi, jak np. elewacje drewniane, wiaty samochodowe czy podbitki dachowe. Odnośnie termoochronności: miękkie gatunki iglaste mają nieznacznie lepsze parametry, niż gatunki twarde, przy czym zazwyczaj stanowią one tańszy wariant i dają się z bardzo pozytywnym skutkiem pokrywać systemami lazur firmy Remmers o szlachetnych kolorach. Zachowujące wymiar elementy budowlane z drewna iglastego, zabezpieczone systemami powłok Induline stanowią - przy niewielkich nakładach na pielęgnację - efektowne elementy obiektu.
3. Twarde gatunki drewna, jak dąb, meranti, mahoń czy teak są wyjątkowo żywotne, maję jednak również swoją cenę. Z punktu widzenia stabilności i nasiąkliwości drewno liściaste ma często lepsze właściwości, niż iglaste. Z uwagi na jego naturalną odporność impregnacja z użyciem biobójczych środków ochrony drewna jest często zbędna. Dla zapewnienia długiej żywotności ważne jest jednak przestrzeganie aspektów ochrony konstrukcyjnej oraz właściwa pielęgnacja. Tylko wtedy okna czy drzwi z drewna liściastego przez wiele lat stanowić będą element przyciągający wzrok: Porowata struktura powierzchni drewna i współgrający z nią subtelnie system powłok lakierniczych Remmers to gwarancja szlachetnego wyglądu drewna w czystej postaci!
4. Połączenie drewna i aluminium sprawia, że każde okno staje się czymś specjalnym.Podczas gdy znajdująca się od strony wnętrza drewniana część okna zapewnia przytulność i komfort, zewnętrzna część aluminiowa zapewnia optymalną ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych i praktycznie nie wymaga konserwacji. Nienarażone na bezpośredni wpływ czynników klimatycznych powierzchnie wewnętrzne można pokryć powłokami nadającymi im wygląd i cechy dotykowe wysokiej jakości mebli. Klasyczne rodzaje drewna stosowanego do produkcji okien, takie jak świerk, modrzew i dąb stają się dzięki temu równie nowoczesne i zyskują ponadczasowy charakter.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA: